Tel.: +48 17 7730600

Regeneracja turbosprężarek o stałej i zmiennej geometrii

Regeneracja turbosprężarek o stałej i zmiennej geometrii łopatek to gwarancja wysokiej jakości oraz oszczędności przy zachowaniu parametrów porównywalnych z częścią fabrycznie nową.

Naprawa wszystkich typów turbosprężarek

Coraz wyższe wymagania dotyczące norm emisji spalin oraz potrzeba produkcji dynamicznych jednostek napędowych o niewielkiej pojemności i niskim spalaniu sprawiają, że dziś turbo spotyka się nie tylko w jednostkach wysokoprężnych, ale także w silnikach zasilanych benzyną. Niezwykle czuły podzespół pracujący z prędkością obrotowa znacznie przekraczającą 100 000 obr./min jest wrażliwy zarówno na jakość paliwa i środków smarnych, jak i styl jazdy. Również materiały, z jakich wykonano najważniejsze elementy turbiny, z czasem ulegają zniszczeniu. W przypadku wystąpienia awarii, najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalna regeneracja turbosprężarek. Profesjonalna, czyli przeprowadzona przy zastosowaniu markowych części zamiennych i w warsztacie wyposażonym w odpowiednie urządzenia pomiarowe.

Regeneracja turbosprężarek Mielec

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek o stałej i zmiennej geometrii łopatek rozpoczyna się od rzetelnej diagnozy.. Po tym etapie następuje demontaż. Kolejny etap to oczyszczenie wszystkich elementów i dokładna weryfikacja części ruchomych i obudowy. Następnie przeprowadzane jest piaskowanie. Dopiero wtedy przystępujemy do dalszej kontroli połączonej z dokładnymi pomiarami. Wyważenie układu wirującego, wymiana uszczelnień oraz łożysk, montaż rdzenia oraz finalne złożenie zregenerowanego podzespołu to następne etapy pracy. Finalnym są regulacja, wyważenie i kontrola ciśnienia doładowania zgodna z założeniami konstruktorów.

Regeneracja turbosprężarek Mielec – Sprawdż teraz ile możesz zaoszczędzić! Zadzwoń!

Wielu producentów turbosprężarek

Fachowa regeneracja turbosprężarek o stałej i zmiennej geometrii łopatek w Mielcu stosowanych w jednostkach wysokoprężnych i benzynowych to propozycja dla właścicieli aut wszystkich marek. Posiadając odpowiednie zaplecze pomiarowe, dokumentację, wiedzę, doświadczenie i podzespoły, zajmujemy się regeneracją turbin takich producentów, jak: Garrett, Toyota, Holset, Mitsubishi, IHI, Hitachi, Schwitzer czy KKK. Zajmujemy się także regeneracją układów turbo starszych typów pochodzących z krajów dawnego bloku wschodniego, jakie wciąż można spotkać zwłaszcza w autach dostawczych czy ciężarówkach.

Kiedy się zgłosić

Choć producenci aut szacują żywotność turbosprężarki na setki tysięcy kilometrów, to wskutek kiepskiej jakości paliwa, nieodpowiedniej jakości środków smarnych czy ze względu na styl jazdy, nierzadko układ ulega uszkodzeniu po znacznie mniejszym przebiegu. Najczęstszymi objawami awarii są: dziwnie, przypominające gwizd, dźwięki wydobywające się spod maski, wyczuwalne tarcie elementów czy stukanie. Zmienia się także kolor spalin. Spada, na stałe lub okresowo, dynamika auta. Wskutek spadku szczelności wzrasta także zapotrzebowanie na olej silnikowy. W każdym z wymienionych przypadków warto rozważyć regenerację jako alternatywę wobec zakupu i montażu części fabrycznie nowej. Należy pamiętać, że uszkodzone turbo to nie tylko gorsza dynamika czy zwiększone zużycie oleju, ale przede wszystkim zagrożenie dla bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów i pozostałych użytkowników dróg.

Regeneracja turbosprężarek Mielec – zadzwoń dowiedz się więcej

Regeneracja turbosprężarek z gwarancją

Mając pewność dotyczącą wysokiej jakości naszej pracy, do każdej zregenerowanej turbiny dołączamy gwarancję. Każda z ewentualnych reklamacji dotycząca naszych usług rozpatrywana jest w trybie 24-godzinnym. Poprzez nasz sklep online prowadzimy sprzedaż wysyłkową, korzystając bądź to z własnego transportu, bądź z usług sprawdzonych firm kurierskich. Wcześniej każdy zregenerowany i sprawdzony podzespół starannie przygotowujemy do wysyłki. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Ekonomicznie i ekologicznie

Profesjonalna regeneracja turbosprężarek o stałej i zmiennej geometrii łopatek w Mielcu gwarantuje trwałość porównywalną z nową częścią. To ogromna oszczędność sięgająca kilku tysięcy złotych – dokładna wartość zależy od rodzaju i modelu turbiny. Istotne znaczenie ma także aspekt ekologiczny – mniejsze generowanie odpadów oraz spaliny o odpowiednich parametrach. Warto sprawdzić naszą ofertę.

Reg-Truck podkarpackie – Mielec – Chorzelów, to partner dla firm, osób prywatnych, warsztatów i zawodowych kierowców. Fachowa pomoc właścicielom samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych. Pomoc na najwyższym poziomie.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Więcej informacji na temat Turbosprężarek – Turbosprężarka wikipedia wolna encyklopedia

[Głosów:96    Średnia:4.9/5]

O firmie

info@zaciski-regtruck.pl

PPHU REG-TRUCK Witold Pisarczyk Chorzelów 210, 39-331 Chorzelów, woj. podkarpackie tel. +48 17 773 06 00 tel. kom. +48 513-094-047 NIP: 817-175-66-02

Podobne wpisy

Prześlij recenzję

Wyświetlana nazwa

Email

Tytuł

Wiadomość